• 637314493926454114_hlavsa1.JPG
  • 637314494015339069_hlavsa.JPG
  • 637314494105681476_hlavsa2.JPG
  • 637314494177255506_hlavsa3.JPG

Hlavsa Oldřich

*1889 +1936

Žebračka

ID Aukce: 1665
Olej, plátno, fixované na kartonu, 90 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Karton místy vyboulený.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:59:16

1 000 Kč

Příhozů: 11

NNW07319 1200021.10.2020 19:54:16
DQR14504 1100021.10.2020 19:49:59
NNW07319 1000021.10.2020 19:44:23
DQR14504 950021.10.2020 19:37:23
NNW07319 900021.10.2020 19:30:48
ZSI91834 850021.10.2020 19:29:05
DQR14504 800021.10.2020 19:23:27
NNW07319 750021.10.2020 19:17:28
ZSI91834 700021.10.2020 19:16:03
NNW07319 650021.10.2020 19:15:53
ZSI91834 600011.09.2020 11:42:34