• 637314495551850922_hlavsa8.JPG
  • 637314495458872643_hlavsa7.JPG
  • 637314495282304484_hlavsa5.JPG
  • 637314495371330605_hlavsa6.JPG

Hlavsa Oldřich

*1889 +1936

Zimní krajina

ID Aukce: 1666
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:56:00

500 Kč

Příhozů: 12

CSO05848 750021.10.2020 19:49:18
DZU66736 700021.10.2020 19:42:18
VVB20993 650021.10.2020 19:41:39
DZU66736 600021.10.2020 19:41:32
VVB20993 550021.10.2020 19:23:44
GOQ80123 500020.10.2020 9:48:33
GSZ38545 450020.10.2020 9:48:07
GOQ80123 440020.10.2020 9:48:06
GSZ38545 430020.10.2020 9:46:14
GOQ80123 420020.10.2020 9:46:05
GSZ38545 410018.10.2020 17:06:23
HKL22090 400003.09.2020 16:52:35