Aukce Mandele ve slunci Dvořák Jaroslav
  • 637314504454930658_dvorak1.JPG
  • 637314504629775738_dvorak2.JPG
  • 637314504708418048_dvorak3.JPG
  • 637314504546806087_dvorak.JPG
  • 637314504831412825_dvorak4.JPG

Dvořák Jaroslav

Mandele ve slunci

ID Aukce: 1672
Olej, plátno, 66 cm x 48 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:02:00

100 Kč

MAJ55462 300021. 10. 2020 17:14:13