• 637314506176179802_strnad.JPG
  • 637314506307073528_strnad2.JPG
  • 637314506250979629_strnad1.JPG

Strnad

Abstrakce

ID Aukce: 1673
Olej, karton, 50 cm x 35 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nerámováno. Vlevo nahoře v rohu poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:03:00

100 Kč