Aukce Zimní krajina Soukup Josef

Soukup Josef

*1890 +

Zimní krajina

ID Aukce: 1679
Olej, karton, 33,5 x 50,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
19 000 Kč
30 000 Kč