Aukce Rváčov Kaván František
  • 636180924773900462_1kavan.JPG
  • 636180925002025462_kavan1.JPG
  • 636180924871244212_kavan.JPG
  • 636180925069525462_kavan2.JPG

Rváčov

ID Aukce: 169
Olej, karton, 41,5 x 54,5 cm. Signováno vpravo dole s přípisem. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Po roce 1910.
Vyvolávací cena:

45 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 31. 1. 2017 19:25:00

1 000 Kč

HAS52520 4500022. 1. 2017 19:51:32