Aukce Sbírání klásků Plaške Bedřich
  • 637324073382259238_plaske1.JPG
  • 637324073489627562_plaske.JPG
  • 637324073579315504_plaske2.JPG
  • 637324073654003559_plaske3.JPG

Plaške Bedřich

*1875 +1952

Sbírání klásků

ID Aukce: 1691
Olej, karton, 31 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:21:00

1 000 Kč

GKE43423 3000021. 10. 2020 14:48:22