• 637369682382261468_1.jpg
  • 637324098490736133_str1.JPG
  • 637324098593612048_str.JPG
  • 637324098693935080_tr2.JPG
  • 637369682457886741_2.jpg

Stretti Viktor

*1878 +1957

Dáma v černém

ID Aukce: 1695
Olej, karton, 54 x 45,5 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Vystavováno, na zadní straně štítek z výstavy. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:32:08

1 000 Kč

Příhozů: 13

FSP79569 1400021.10.2020 20:27:07
AAC01137 1300021.10.2020 20:26:38
FSP79569 1200021.10.2020 20:22:31
FEK40193 1100021.10.2020 19:41:44
AGO71228 1000021.10.2020 15:07:52
FSP79569 950021.10.2020 15:07:42
AGO71228 900021.10.2020 15:07:42
FSP79569 850021.10.2020 15:07:31
AGO71228 800021.10.2020 15:07:31
FSP79569 750021.10.2020 15:07:21
AGO71228 700021.10.2020 14:53:23
AAC01137 650010.10.2020 14:20:02
WOP01454 600007.08.2020 16:38:19