Aukce Zasněný pohled Dworschak Franz
  • 636079775817070000_1dworschak.JPG
  • 636079775955507500_dworschak.JPG
  • 636079776529726250_dworschak1.JPG
  • 636079776421601250_dworschak_signum.jpg

Dworschak Franz

*1882 +1954

Zasněný pohled

ID Aukce: 17
Olej, plátno, 79 x 52 cm. Restaurováno. Signováno vpravo dole. Datováno 1901.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 18:46:00

1 000 Kč