• 637341346289285974_maly1.JPG
  • 637341346463588005_maly3.JPG
  • 637341346547770074_maly4.JPG
  • 637341346371667228_maly2.JPG
  • 637341346173441865_maly.JPG

Malý Václav

*1874 +1935

Rozkvetlý strom

ID Aukce: 1712
Olej, karton, 25 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně písemné ověření PhDr. Michaela Zachaře. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:42:00

1 000 Kč

SFZ14859 1800021.10.2020 19:39:04
QAN21496 1700021.10.2020 19:28:56
TXN77803 1600021.10.2020 19:09:31
SFZ14859 1500021.10.2020 19:05:56
TXN77803 1400021.10.2020 18:46:57