• 637341356151816664_hav.JPG
  • 637341356221005692_hav2.JPG
  • 637341356297415674_hav3.JPG
  • 637341356067164707_hav1.JPG

Rážová - Havelková Růža

Stromy

ID Aukce: 1716
Akvarel, 22 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:46:00

100 Kč

NVW64767 50029.09.2020 13:57:08