• 637341365507366473_bub1.JPG
  • 637341365611430847_bub.JPG
  • 637341366716977005_bub2.JPG
  • 637341366805097647_bub3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Pohled do krajiny

ID Aukce: 1721
Olej, lepenka, 20 cm x 25 cm. Signováno a datováno 1901 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:51:00

1 000 Kč

SPT41652 1300021.10.2020 19:30:26
YPP02561 1200021.10.2020 17:20:11
OBE12007 1100021.10.2020 17:20:06
YPP02561 1000008.10.2020 11:15:25