Aukce Pohádka Nesignováno
  • 637341367665424385_drak.JPG
  • 637341367755718832_drak2.JPG
  • 637341367559035016_drak1.JPG

Nesignováno

Pohádka

ID Aukce: 1722
Olej, karton, 63 cm x 31 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:52:00

500 Kč