Aukce U vody Nečitelně signováno
  • 637346362172327264_7.JPG
  • 637346362352440253_8.JPG
  • 637346362446016620_9.JPG
  • 637346362534611307_10.JPG
  • 637346362272126871_6.JPG

Nečitelně signováno

U vody

ID Aukce: 1723
Olej, plátno, 65 cm x 81 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:53:00

1 000 Kč