Aukce Romantická krajina Nečitelně signováno
  • 637346365018325850_3.JPG
  • 637346365102408424_4.JPG
  • 637346365192171245_5.JPG
  • 637346364684002641_2.JPG

Nečitelně signováno

Romantická krajina

ID Aukce: 1724
Olej, dřevo, 58,5 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Mimořádně kvalitní rám.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:54:00

1 000 Kč