Aukce Kameničky Nesignováno
  • 637121029984698393_kamenicky.JPG
  • 637121030082099356_kamenicky1.JPG
  • 637121030164628715_kamenicky2.JPG
  • 637121030241983585_kamenicky3.JPG

Nesignováno

Kameničky

ID Aukce: 1726
Olej, karton, 28 cm x 36 cm. Nesignováno. Na zadní straně popsáno.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:56:00

1 000 Kč