Aukce Kostel v Limours Utrillo Maurice
  • 637121022999025338_utrillo.JPG
  • 637121023070030897_utrillo1.JPG
  • 637121023141750193_utrillo2.JPG

Utrillo Maurice

*1883 +1955

Kostel v Limours

ID Aukce: 1728
Lept s barevnou akvatintou, papír, 49 cm x 28 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Nerámováno. Ryl Jacques Villon.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:58:00

100 Kč