Aukce Hory Orlik Emil
  • 637303305708332224_9.JPG
  • 637303305830290161_10.JPG
  • 637303306231050944_8.JPG

Orlik Emil

*1870 +1932

Hory

ID Aukce: 1729
Olej, karton, 25 cm x 47 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 20:59:00

1 000 Kč