Aukce Chaloupky Schauer Karel
  • 636988896566016239_schauer.JPG
  • 636988896679205327_schauer1.JPG
  • 636988896450977420_1schauer.JPG
  • 636988896778458762_schauer2.JPG

Schauer Karel

*1905 +

Chaloupky

ID Aukce: 1731
Olej, plátno, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:01:00

500 Kč

Příhozů: 10

ZRT49408 700021. 10. 2020 19:10:28
UAK84936 650021. 10. 2020 19:08:08
ZRT49408 600021. 10. 2020 19:08:03
UAK84936 550021. 10. 2020 19:00:53
ZRT49408 500021. 10. 2020 19:00:43
UAK84936 490021. 10. 2020 18:58:38
ZRT49408 480021. 10. 2020 18:58:29
UAK84936 470021. 10. 2020 18:44:30
ZRT49408 460021. 10. 2020 18:44:23
UAK84936 450029. 9. 2020 14:00:22