Aukce Bárky na moři Zahel Adolf
  • 637351664347357356_zahel1.JPG
  • 637351664516715090_zahel2.JPG
  • 637351664589062846_zahel3.JPG
  • 637351664661298928_zahel4.JPG
  • 637351664435754497_zahel.JPG

Zahel Adolf

*1888 +1958

Bárky na moři

ID Aukce: 1733
Olej, karton, 42 cm x 56 cm. Signováno a datováno 1936 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:03:00

500 Kč

IJB81973 550016. 10. 2020 18:32:07
FAB31619 500019. 9. 2020 12:10:11