Aukce Ležící akt Černovický Josef M.
  • 637351667606759789_cer1.JPG
  • 637351667791667818_cer2.JPG
  • 637351667892305751_cer3.JPG
  • 637351667705776620_cer.JPG

Černovický Josef M.

*1906 +1991

Ležící akt

ID Aukce: 1735
Olej, plátno, 50 cm x 74 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:05:00

100 Kč

XLZ98311 240021. 10. 2020 19:35:28
RJB91529 230021. 10. 2020 19:35:25
XLZ98311 220021. 10. 2020 19:31:31
RJB91529 210021. 10. 2020 19:31:29
XLZ98311 200021. 10. 2020 15:43:57