Aukce Zimní cesta Hroch Vladimír
  • 637351668901975560_hroch1.JPG
  • 637351668976237355_hroch2.JPG
  • 637351669065093721_hroch3.JPG
  • 637351668808849846_hroch.JPG

Hroch Vladimír

*1907 +1966

Zimní cesta

ID Aukce: 1736
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:06:00

100 Kč

VCI71334 100021. 10. 2020 9:58:40