• 637351674217339169_jir.JPG
  • 637351674295621005_jir2.JPG
  • 637351674368756168_jir3.JPG
  • 637351674441669762_jir4.JPG
  • 637351674017784151_jir1.JPG

Jiřincová Ludmila

*1912 +1994

Anděl

ID Aukce: 1737
Litografie, papír, 27 cm x 17 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 21:07:00

100 Kč

JHY79041 110021.10.2020 10:08:50
CAL10968 100025.09.2020 19:20:56