Aukce Dolnosaská vesnice Nečitelně signováno
  • 637351686722708007_kraj1.JPG
  • 637351686821183037_kraj.JPG
  • 637351686915334163_kraj2.JPG

Nečitelně signováno

Dolnosaská vesnice

ID Aukce: 1738
Olej, plátno, 43,5 cm x 37 cm. Signováno vpravo dole Violet B ?. Okolo roku 1890.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:08:00

500 Kč

ZRK40206 900021. 10. 2020 18:34:00