Aukce Mořská zátoka Nesignováno
  • 637351688492035940_lod1.JPG
  • 637351688595213119_lod.JPG
  • 637351688786684111_lod2.JPG

Nesignováno

Mořská zátoka

ID Aukce: 1739
Akvarel, papír, 25 cm x 35 cm. Nesignováno. Zaskleno. 1. polovina 19. století.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:09:00

500 Kč