Aukce Muž s cigaretou Bárta Josef
  • 637354131962433295_barta.JPG
  • 637354132094044553_barta1.JPG
  • 637354132179615405_barta2.JPG
  • 637354132252482602_barta3.JPG

Bárta Josef

*1864 +1919

Muž s cigaretou

ID Aukce: 1740
Olej, plátno, fixované na kartonu, 78 cm x 57 cm. Signováno a datováno vpravo dole 1909. Restaurováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:10:00

1 000 Kč