Aukce Kytice Multrus Josef
  • 637354133201006833_mul1.JPG
  • 637354133296319787_mul.JPG
  • 637354133385112679_mul2.JPG
  • 637354133471794319_mul3.JPG

Multrus Josef

*1898 +1957

Kytice

ID Aukce: 1741
Olej, plátno, 60 cm x 75 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:20:34

500 Kč

Příhozů: 20

NXW23917 700021. 10. 2020 21:15:33
JUP37897 650021. 10. 2020 21:11:56
NXW23917 600021. 10. 2020 21:10:47
JUP37897 550021. 10. 2020 21:10:40
NXW23917 500021. 10. 2020 21:09:46
JUP37897 490021. 10. 2020 21:09:36
NXW23917 480021. 10. 2020 21:09:36
JUP37897 470021. 10. 2020 21:09:25
NXW23917 460021. 10. 2020 21:08:55
JUP37897 450021. 10. 2020 21:08:45
NXW23917 440021. 10. 2020 21:08:45
JUP37897 430021. 10. 2020 21:08:34
NXW23917 420021. 10. 2020 21:08:04
JUP37897 410021. 10. 2020 21:07:57
NXW23917 400021. 10. 2020 21:07:33
JUP37897 390021. 10. 2020 21:07:25
NXW23917 380021. 10. 2020 19:32:23
WQC60993 370021. 10. 2020 19:32:17
NXW23917 360021. 10. 2020 15:45:30
SMB00765 350019. 9. 2020 21:24:25