Aukce Procházka Soukup Josef
  • 637354135062837554_sou4.JPG
  • 637354134769528701_sou.JPG
  • 637354134963149287_sou2.JPG
  • 637354134861885783_sou1.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Procházka

ID Aukce: 1742
Olej, plátno, fixované na kartonu, 35 cm x 44 cm. Signováno a datováno 1938 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:12:00

500 Kč

Příhozů: 21

EQM58235 500021. 10. 2020 20:27:41
CLF41325 490021. 10. 2020 20:27:33
EQM58235 480021. 10. 2020 20:26:50
CLF41325 470021. 10. 2020 20:26:43
EQM58235 460021. 10. 2020 20:25:59
CLF41325 450021. 10. 2020 20:25:54
EQM58235 440021. 10. 2020 20:25:28
CLF41325 430021. 10. 2020 20:25:28
EQM58235 420021. 10. 2020 20:24:58
CLF41325 410021. 10. 2020 20:24:56
EQM58235 400021. 10. 2020 20:24:07
CLF41325 390021. 10. 2020 20:24:02
EQM58235 380021. 10. 2020 20:22:14
CLF41325 370021. 10. 2020 20:22:10
EQM58235 360021. 10. 2020 19:20:10
CLF41325 350021. 10. 2020 19:20:01
EQM58235 340021. 10. 2020 18:31:54
CLF41325 330021. 10. 2020 18:31:50
EQM58235 320029. 9. 2020 17:49:17
CLF41325 310029. 9. 2020 17:49:09
EQM58235 300029. 9. 2020 14:02:04