• 637354135062837554_sou4.JPG
  • 637354134769528701_sou.JPG
  • 637354134963149287_sou2.JPG
  • 637354134861885783_sou1.JPG

Soukup Josef

*1890 +

Procházka

ID Aukce: 1742
Olej, plátno, fixované na kartonu, 35 cm x 44 cm. Signováno a datováno 1938 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 21:12:00

500 Kč

Příhozů: 21

EQM58235 500021.10.2020 20:27:41
CLF41325 490021.10.2020 20:27:33
EQM58235 480021.10.2020 20:26:50
CLF41325 470021.10.2020 20:26:43
EQM58235 460021.10.2020 20:25:59
CLF41325 450021.10.2020 20:25:54
EQM58235 440021.10.2020 20:25:28
CLF41325 430021.10.2020 20:25:28
EQM58235 420021.10.2020 20:24:58
CLF41325 410021.10.2020 20:24:56
EQM58235 400021.10.2020 20:24:07
CLF41325 390021.10.2020 20:24:02
EQM58235 380021.10.2020 20:22:14
CLF41325 370021.10.2020 20:22:10
EQM58235 360021.10.2020 19:20:10
CLF41325 350021.10.2020 19:20:01
EQM58235 340021.10.2020 18:31:54
CLF41325 330021.10.2020 18:31:50
EQM58235 320029.09.2020 17:49:17
CLF41325 310029.09.2020 17:49:09
EQM58235 300029.09.2020 14:02:04