Aukce Krajina Nemastil Zdeněk
  • 637354135868061991_nem1.JPG
  • 637354136047531601_nem2.JPG
  • 637354136129412314_nem3.JPG
  • 637354135968937145_nem.JPG

Nemastil Zdeněk

*1879 +1942

ID Aukce: 1743
Olej, karton, 50 cm x 69 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:13:00

100 Kč