Aukce Krajina Nemastil Zdeněk

Nemastil Zdeněk

*1879 +1942

ID Aukce: 1743
Olej, karton, 50 cm x 69 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč