Aukce Tání u Svratky Bubeníček Ota
  • 637311854193754671_bub11.JPG
  • 637311854604800170_bub13.JPG
  • 637311854683567649_bub14.JPG
  • 637311854525580796_bub12.JPG
  • 637311854296898901_bub10.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Tání u Svratky

ID Aukce: 1744
Olej, lepenka, 37 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:14:00

1 000 Kč