Aukce Zastaveníčko Knüpfer Beneš
  • 637303303590396692_bk2.JPG
  • 637303303410852014_bk1.JPG
  • 637303303920172449_bk3.JPG
  • 637303303507740082_bk.JPG
  • 637303304005173349_bk4.JPG

Knüpfer Beneš

*1844 +1910

Zastaveníčko

ID Aukce: 1746
Olej, karton, 18 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Vzadu pozůstalostní razítko.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:16:00

1 000 Kč

IGG60967 200008. 10. 2020 11:15:52