Aukce Objekt v krajině Lamr Aleš
  • 637366174023058773_lamr1.JPG
  • 637366174114778221_lamr2.JPG
  • 637366174212445168_lamr3.JPG

Lamr Aleš

*1943 +

Objekt v krajině

ID Aukce: 1748
Akvarel, ruční papír, 73 cm x 55 cm. Signováno, datováno 1995 a popsáno dole uprostřed. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:32:23

1 000 Kč

Příhozů: 12

GLO59601 2100021. 10. 2020 21:27:22
GLO59601 2000021. 10. 2020 21:26:31
TJW72749 1900021. 10. 2020 21:24:47
GLO59601 1800021. 10. 2020 21:24:33
TJW72749 1700021. 10. 2020 21:21:04
GLO59601 1600021. 10. 2020 21:19:29
TJW72749 1500021. 10. 2020 21:17:58
GLO59601 1400021. 10. 2020 21:17:40
TJW72749 1300021. 10. 2020 21:15:55
TJW72749 1200021. 10. 2020 21:13:33
GLO59601 1100021. 10. 2020 21:11:03
TJW72749 1000021. 10. 2020 19:20:17