Aukce Zima Kalvoda Alois
  • 637366175298729097_kalvoda1.JPG
  • 637366175500086494_kalvoda2.JPG
  • 637366175583704054_kalvoda3.JPG
  • 637366175397467420_kalvoda.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Zima

ID Aukce: 1749
Olej, plátno, fixované na kartonu, 41 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:19:00

1 000 Kč

VGN36935 3500025. 9. 2020 13:46:29