Aukce Dívka Loukota Josef
  • 637220278213960582_loukota1.JPG
  • 637220278297711226_loukota.JPG
  • 637220278395702977_loukota2.JPG
  • 637220278471648279_loukota3.JPG

Loukota Josef

*1879 +1967

Dívka

ID Aukce: 1750
Olej, plátno, 76 cm x 55 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

Aukce končí: 21. 10. 2020 21:20:00

1 000 Kč

MRN17606 2800025. 9. 2020 19:22:19