Aukce Večer na Chrudimce Kaván František
  • 637423268882365575_kavan.JPG
  • 637423268992991153_kavan1.JPG
  • 637423271015179298_kav25.JPG
  • 637423269298085098_kavan8.JPG

Večer na Chrudimce

ID Aukce: 1751
Olej, plátno, 67 cm x 81 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1905. Dílo publikováno v soupisu díla F. Kavána 2018, číslo 838. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

120 000 Kč

240 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:19:44

10 000 Kč

Příhozů: 13

NOF88196 24000017. 2. 2021 19:14:44
WPQ47722 23000017. 2. 2021 19:10:24
NOF88196 22000017. 2. 2021 19:10:15
WPQ47722 21000017. 2. 2021 19:06:06
NOF88196 20000017. 2. 2021 19:05:56
WPQ47722 19000017. 2. 2021 19:01:57
NOF88196 18000017. 2. 2021 19:01:55
WPQ47722 17000017. 2. 2021 18:57:40
NOF88196 16000017. 2. 2021 18:57:39
WPQ47722 15000011. 12. 2020 7:52:30
JRD56804 14000030. 11. 2020 18:33:40
KZT54327 13000030. 11. 2020 17:43:31
TVX62691 12000030. 11. 2020 15:52:22