Aukce Zahradnictví Oliva Viktor
  • 637423273679142421_oliva.jpg
  • 637423273874859665_oliva2.jpg
  • 637423273782260555_oliva1.jpg

Oliva Viktor

*1861 +1928

Zahradnictví

ID Aukce: 1752
Olej, plátno, 60 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1890 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:01:00

5 000 Kč

MGI46075 700001. 12. 2020 16:01:42
CLR81069 650001. 12. 2020 15:37:24
MGI46075 6000030. 11. 2020 17:43:55