• 637423273679142421_oliva.jpg
  • 637423273874859665_oliva2.jpg
  • 637423273782260555_oliva1.jpg

Oliva Viktor

*1861 +1928

Zahradnictví

ID Aukce: 1752
Olej, plátno, 60 cm x 93 cm. Signováno a datováno 1890 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Restaurováno.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

260 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:07:08

10 000 Kč

Příhozů: 25

MGI46075 26000017.02.2021 19:02:08
CLR81069 25000017.02.2021 19:01:15
MGI46075 24000017.02.2021 19:00:07
CLR81069 23000017.02.2021 18:59:49
MGI46075 22000017.02.2021 18:56:23
CLR81069 21000017.02.2021 18:56:08
MGI46075 20000017.02.2021 18:46:05
CLR81069 19000017.02.2021 18:44:58
MGI46075 18000017.02.2021 18:41:26
CLR81069 17000017.02.2021 18:40:06
MGI46075 16000017.02.2021 18:39:21
CLR81069 15000017.02.2021 18:38:25
MGI46075 14000017.02.2021 18:31:34
CLR81069 13000017.02.2021 18:30:00
LOH74416 12000017.02.2021 18:28:53
CLR81069 11000017.02.2021 18:27:41
MGI46075 10000017.02.2021 18:26:38
CLR81069 9500017.02.2021 18:24:07
MGI46075 9000017.02.2021 17:41:17
SFO94293 8500017.02.2021 17:22:00
MGI46075 8000017.02.2021 16:14:10
LOH74416 7500016.02.2021 21:12:45
MGI46075 7000001.12.2020 16:01:42
CLR81069 6500001.12.2020 15:37:24
MGI46075 6000030.11.2020 17:43:55