Aukce Lávka Kaván František
  • 637423284324676623_kavan5.JPG
  • 637423284006858754_kavan6.JPG
  • 637423284131693163_kavan3.JPG
  • 637423284221707057_kavan4.JPG

Lávka

ID Aukce: 1753
Olej, plátno, 24 cm x 27,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1896. Mistrovské dílo dobového symbolismu. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:02:00

5 000 Kč

KRJ73830 700008. 1. 2021 16:10:03
BNE81275 650002. 1. 2021 10:14:15
KRJ73830 600005. 12. 2020 9:39:53