Aukce Lávka Kaván František
  • 637423284324676623_kavan5.JPG
  • 637423284006858754_kavan6.JPG
  • 637423284131693163_kavan3.JPG
  • 637423284221707057_kavan4.JPG

Lávka

ID Aukce: 1753
Olej, plátno, 24 cm x 27,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1896. Mistrovské dílo dobového symbolismu. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:11:14

10 000 Kč

Příhozů: 14

JKQ15790 15000017. 2. 2021 19:06:13
BNB12007 14000017. 2. 2021 19:05:55
JKQ15790 13000017. 2. 2021 19:01:21
BNB12007 12000017. 2. 2021 19:01:06
JKQ15790 11000017. 2. 2021 18:53:54
KRJ73830 10000017. 2. 2021 18:53:17
JKQ15790 9500017. 2. 2021 18:52:53
KRJ73830 9000017. 2. 2021 15:14:26
BNE81275 8500016. 2. 2021 15:51:18
KRJ73830 800006. 2. 2021 11:37:56
BNE81275 7500029. 1. 2021 2:12:02
KRJ73830 700008. 1. 2021 16:10:03
BNE81275 650002. 1. 2021 10:14:15
KRJ73830 600005. 12. 2020 9:39:53