Aukce Třešňovka na Hrombabě Holub Josef
  • 637423288296291444_holub7.JPG
  • 637423288025196380_holub1.JPG
  • 637423287920793885_holub3.JPG
  • 637423288376155808_holub8.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Třešňovka na Hrombabě

ID Aukce: 1754
Olej, lepenka, 50 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1928 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

47 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:03:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

RRE24051 4700030. 12. 2020 13:12:36
AOO63562 460005. 12. 2020 18:52:03
RRU21787 450005. 12. 2020 16:20:53
RRU21787 440005. 12. 2020 16:20:45
RRE24051 430001. 12. 2020 16:02:26
AOO63562 4200030. 11. 2020 20:45:40
RRE24051 4100030. 11. 2020 17:44:53
RRU21787 4000030. 11. 2020 15:53:28