Aukce Zahrada na Kocabě Multrus Josef
  • 637423308127356678_multrus1.JPG
  • 637423308226277646_multrus2.JPG
  • 637423308330341200_multrus3.JPG
  • 637423307976551401_multrus7.JPG
  • 637423308443026361_multrus4.JPG

Multrus Josef

*1898 +1957

Zahrada na Kocabě

ID Aukce: 1756
Olej, plátno, 55 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:05:00

1 000 Kč

WUX52732 3500030. 11. 2020 17:45:34