Aukce Krkonoše Kaván František
  • 637423310491965912_4.JPG
  • 637423310602601792_3.JPG
  • 637423310769343210_9.JPG
  • 637423310689547688_7.JPG

Krkonoše

ID Aukce: 1757
Olej, lepenka, fixováno na kartonu, 40 cm x 50 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Na pár místech mírně poškozeno. Okolo roku 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:07:59

5 000 Kč

KCZ57050 7000017. 2. 2021 19:02:59
JTD27087 6500017. 2. 2021 19:02:49
KCZ57050 6000017. 2. 2021 19:02:49
JTD27087 5500017. 2. 2021 19:02:39
KCZ57050 5000015. 12. 2020 12:29:58