Aukce Krkonoše Kaván František
  • 637423310491965912_4.JPG
  • 637423310602601792_3.JPG
  • 637423310769343210_9.JPG
  • 637423310689547688_7.JPG

Krkonoše

ID Aukce: 1757
Olej, lepenka, fixováno na kartonu, 40 cm x 50 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Na pár místech mírně poškozeno. Okolo roku 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:06:00

5 000 Kč

KCZ57050 5000015. 12. 2020 12:29:58