Aukce Letní den Lolek Stanislav

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Letní den

ID Aukce: 1761
Olej, plátno, 65 cm x 76 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
40 000 Kč
70 000 Kč