Aukce Letní den Lolek Stanislav
  • 637423324545763273_lolek6.JPG
  • 637423324812123007_lolek3.JPG
  • 637423324726616707_lolek1.JPG
  • 637423324641303341_lolek.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Letní den

ID Aukce: 1761
Olej, plátno, 65 cm x 76 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

42 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:10:00

1 000 Kč

WUN18321 4200013. 1. 2021 4:57:47
XOP10633 4100030. 11. 2020 17:46:23
WUN18321 4000030. 11. 2020 15:55:55