• 637423326055826541_ullmann4.JPG
  • 637423326315568135_ullmann3.JPG
  • 637423325953612649_ullmann1.JPG
  • 637423326222738712_ullmann2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Poslední sníh

ID Aukce: 1762
Olej, karton, 33 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1906. Zaskleno. Vystaveno na Ullmannově výstavě v roce 1986. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:18:42

1 000 Kč

Příhozů: 8

MFA62994 3700017.02.2021 19:13:42
IPS98689 3600017.02.2021 19:13:33
MFA62994 3500017.02.2021 19:11:48
IPS98689 3400017.02.2021 19:11:45
MFA62994 3300017.02.2021 19:08:41
IPS98689 3200017.02.2021 19:08:32
MFA62994 3100015.02.2021 8:42:37
DMZ52341 3000030.11.2020 17:46:57