Aukce Poslední sníh Ullmann Josef
  • 637423326055826541_ullmann4.JPG
  • 637423326315568135_ullmann3.JPG
  • 637423325953612649_ullmann1.JPG
  • 637423326222738712_ullmann2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Poslední sníh

ID Aukce: 1762
Olej, karton, 33 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1906. Zaskleno. Vystaveno na Ullmannově výstavě v roce 1986. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:11:00

1 000 Kč

DMZ52341 3000030. 11. 2020 17:46:57