Aukce U pobřeží Eberl František Zdeněk
  • 637423328853459281_eb4.JPG
  • 637423328653770258_eb1.JPG
  • 637423328945178465_eb5.JPG
  • 637423328760021065_eb.JPG

Eberl František Zdeněk

*1888 +1962

U pobřeží

ID Aukce: 1763
Olej, karton, 51 cm x 71 cm. Signováno a datováno 1911 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:12:00

1 000 Kč