• 637423331983015029_eb8.JPG
  • 637423331792946116_eb6.JPG
  • 637423332069274904_eb9.JPG
  • 637423331902949401_eb7.JPG

Eberl František Zdeněk

*1888 +1962

Cesta k moři

ID Aukce: 1764
Olej, karton, 51 cm x 70 cm. Signováno a datováno 1911 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:13:00

1 000 Kč