• 637423336602497149_holub9.JPG
  • 637423347333924321_holub11.JPG
  • 637423347428303511_holub12.JPG
  • 637423336485914131_holub10.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Letní krajina

ID Aukce: 1766
Olej, karton, 28,5 cm x 39,5 cm. Signováno a datováno 1928 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:15:00

1 000 Kč

Příhozů: 14

BSI90668 3100017.02.2021 19:07:21
QOA08442 3000017.02.2021 19:06:27
BSI90668 2900017.02.2021 19:05:47
QOA08442 2800017.02.2021 16:46:52
SFJ12300 2700015.02.2021 21:15:26
IJX15577 2600027.01.2021 18:17:31
BSI90668 2500014.01.2021 14:59:14
QOA08442 2100014.01.2021 14:16:27
BSI90668 2000030.12.2020 19:16:40
NUC70559 1900030.12.2020 13:13:16
QOA08442 1800024.12.2020 14:49:34
BSI90668 1700009.12.2020 1:11:31
QOA08442 1600030.11.2020 20:46:33
NUC70559 1500030.11.2020 17:48:26