Aukce Letní krajina Holub Josef
  • 637423336602497149_holub9.JPG
  • 637423347333924321_holub11.JPG
  • 637423347428303511_holub12.JPG
  • 637423336485914131_holub10.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Letní krajina

ID Aukce: 1766
Olej, karton, 28,5 cm x 39,5 cm. Signováno a datováno 1928 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:15:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

BSI90668 2500014. 1. 2021 14:59:14
QOA08442 2100014. 1. 2021 14:16:27
BSI90668 2000030. 12. 2020 19:16:40
NUC70559 1900030. 12. 2020 13:13:16
QOA08442 1800024. 12. 2020 14:49:34
BSI90668 170009. 12. 2020 1:11:31
QOA08442 1600030. 11. 2020 20:46:33
NUC70559 1500030. 11. 2020 17:48:26