Aukce Letní idyla Navrátil Josef
  • 637423356784747093_nav.JPG
  • 637423356960998431_nav3.JPG
  • 637423356872872761_nav1.JPG

Navrátil Josef

*1798 +1865

Letní idyla

ID Aukce: 1767
Olej, dřevo, 20 cm x 14,5 cm. Nesignováno. Kolem roku 1850. Z významné Plzeňské sbírky. V minulosti ověřil Doc. MUDr. Dimitrij Slonim. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:16:00

1 000 Kč

WFL03894 150002. 12. 2020 13:01:45