Aukce Pohled na vesnici Lolek Stanislav
  • 637423359144605200_lolek8.JPG
  • 637423359019231896_lolek7.JPG
  • 637423359363150381_lolek10.JPG
  • 637423359239360658_lolek9.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled na vesnici

ID Aukce: 1768
Olej, karton, 51 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

44 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:37:41

1 000 Kč

Příhozů: 29

KIR12702 4400017. 2. 2021 19:32:40
IWV47584 4300017. 2. 2021 19:31:01
KIR12702 4200017. 2. 2021 19:26:03
IWV47584 4100017. 2. 2021 19:25:26
KIR12702 4000017. 2. 2021 19:24:15
IWV47584 3900017. 2. 2021 19:23:58
KIR12702 3800017. 2. 2021 19:23:17
IWV47584 3700017. 2. 2021 19:22:46
KIR12702 3600017. 2. 2021 19:20:33
IWV47584 3500017. 2. 2021 19:20:21
KIR12702 3400017. 2. 2021 19:19:38
IWV47584 3300017. 2. 2021 19:18:35
KIR12702 3200017. 2. 2021 19:17:52
IWV47584 3100017. 2. 2021 19:17:42
KIR12702 3000017. 2. 2021 19:16:51
IWV47584 2900017. 2. 2021 19:16:18
KIR12702 2800017. 2. 2021 19:15:02
IWV47584 2700017. 2. 2021 19:13:43
KIR12702 2600017. 2. 2021 19:12:12
IWV47584 2500017. 2. 2021 19:10:59
KIR12702 2400017. 2. 2021 19:10:17
IWV47584 2300014. 2. 2021 22:10:52
BSL76202 2200014. 2. 2021 12:23:39
KIR12702 2100014. 2. 2021 12:03:23
BSL76202 2000014. 2. 2021 11:31:39
KIR12702 1900027. 1. 2021 19:24:51
DTA13745 1800027. 1. 2021 18:18:52
AEP30942 170009. 1. 2021 13:19:29
KIR12702 1600030. 11. 2020 17:49:09