Aukce Pohled na vesnici Lolek Stanislav

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled na vesnici

ID Aukce: 1768
Olej, karton, 51 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
16 000 Kč
44 000 Kč