Aukce Pohled na vesnici Lolek Stanislav
  • 637423359144605200_lolek8.JPG
  • 637423359019231896_lolek7.JPG
  • 637423359363150381_lolek10.JPG
  • 637423359239360658_lolek9.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Pohled na vesnici

ID Aukce: 1768
Olej, karton, 51 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:17:00

1 000 Kč

AEP30942 170009. 1. 2021 13:19:29
KIR12702 1600030. 11. 2020 17:49:09