Aukce Německá Rybná - Cesta do Dvorů Beneš Vincenc
  • 637431981796659032_benes.JPG
  • 637431981890282093_benes1.JPG
  • 637431982119658580_benes4.JPG
  • 637431982057939621_benes3.JPG
  • 637431981982313797_benes2.JPG

Beneš Vincenc

*1883 +1979

Německá Rybná - Cesta do Dvorů

ID Aukce: 1770
Olej, deska, 31,5 cm x 57 cm. Signováno a datováno 29.5.1921 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

39 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:19:00

1 000 Kč

VJS81939 3900030. 12. 2020 13:13:46
AWB78337 3800011. 12. 2020 7:53:13