Aukce Mladá čtenářka Multrus Josef
  • 637425197418252247_mul1.JPG
  • 637425197516534251_mul.JPG
  • 637425197598278719_mul3.JPG
  • 637425197697455665_mul2.JPG

Multrus Josef

*1898 +1957

Mladá čtenářka

ID Aukce: 1771
Olej, deska, 48 cm x 36 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:20:00

1 000 Kč

YRI71469 1400011. 1. 2021 12:27:07
VKO82319 130008. 12. 2020 9:41:35
FYR33090 120007. 12. 2020 20:30:56