• 637425200606370800_vov1.JPG
  • 637425200683941299_vov.JPG
  • 637425200751614078_vov2.JPG
  • 637425200835172408_vov3.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 1773
Olej, deska, 50 cm x 25 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:29:39

500 Kč

Příhozů: 24

XIR64198 600017.02.2021 19:24:39
VNS73472 550017.02.2021 19:24:13
XIR64198 500017.02.2021 19:20:00
GDB96485 490017.02.2021 19:17:46
VNS73472 480017.02.2021 19:13:15
GDB96485 470017.02.2021 19:12:29
VNS73472 460017.02.2021 19:11:31
NOM28565 450017.02.2021 9:05:11
XIR64198 440016.02.2021 22:24:01
VNS73472 430016.02.2021 22:16:37
XIR64198 420016.02.2021 21:58:10
VNS73472 410016.02.2021 21:42:27
XIR64198 400016.02.2021 21:40:50
VNS73472 350016.02.2021 21:18:06
XIR64198 340016.02.2021 16:31:03
VNS73472 330016.02.2021 15:14:28
XIR64198 320016.02.2021 14:23:47
VNS73472 310015.02.2021 18:53:00
XIR64198 300015.02.2021 8:55:04
NZI92522 240015.02.2021 8:43:57
XIR64198 230010.02.2021 8:34:13
NZI92522 220006.02.2021 11:39:21
NOM28565 210011.01.2021 19:55:45
HEE99815 200004.12.2020 11:59:36