Aukce Kytice Vovsová Věra
  • 637425200606370800_vov1.JPG
  • 637425200683941299_vov.JPG
  • 637425200751614078_vov2.JPG
  • 637425200835172408_vov3.JPG

Vovsová Věra

*1912 +1998

Kytice

ID Aukce: 1773
Olej, deska, 50 cm x 25 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 17. 2. 2021 19:22:00

100 Kč

NOM28565 210011. 1. 2021 19:55:45
HEE99815 20004. 12. 2020 11:59:36